ASP.NET GELİŞTİRME

Neden ASP.NET tercih etmeliyiz

ASP.NET, Üstün Uygulamalar oluşturmak için doğru platformdur ve web geliştiricileri, ASP.NET'in yardımıyla kolayca zengin web siteleri ve web uygulamaları oluşturabilir. ASP.NET, farklı web çözümleri oluşturmanıza olanak sağlar.

İnternetin ilk günlerinde, 1997 yılında İnternet Bilgi Servisleri yayınlanmadan önce, web sitesi sayfalarının içeriği sabit kalmıştır. Bu sayfalar tutarlı ve manuel değişiklikler istedi. Daha sonra dinamik ve kendi başlarına güncellenen web sitelerine sahip olma gereksinimi doğdu. Bu, Microsoft’un Aktif Sunucu Sayfaları’nın (ASP.net) oluştuğu durumdur. Asp.Net'i kullanarak uygulamalar geliştirmek, çok sağlam ve mükemmel kalitede çok güvenlidir.

Sunucu tarafında ASP kullanıldı ve çıktı kullanıcının web tarayıcısına gönderilerek sunucunun bir kullanıcının eylemlerine göre dinamik web sayfaları oluşturmasını sağladı. Amazon ve eBay gibi birçok popüler marka, web sitelerini oluşturmak için ASP.net altyapısını kullandı.

asp.net development

Aşağıda, web sitenizi oluşturmak için ASP.net çerçevesini seçmeniz için birkaç neden verilmiştir.

Uyumlu kodlama ve önbellekleme ASP.net'i hızlı yapan iki ana unsurdur. ASP.net nedeniyle, herhangi bir ziyaretçi web sayfanızı görüntülemeden önce kod "makine dili" olarak derlenir. Önbellekleme, gelecekte daha hızlı erişim için kullanılabilecek bilgileri kaydeder. ASP.net, veriyi veritabanından önbelleğe almayı sağladığından, web siteniz bir veritabanına yapılan düzenli ziyaretlerden sonra bile çok hızlı çalışır.

Asp.net, dilden bağımsızdır ve bu nedenle geliştiricilerin uygulamaları için en uygun dili seçmelerini sağlar. Ayrıca, uygulamanın farklı dillere bölünmesine de yardımcı olur. Böylece, herhangi bir dil engeli yaşanmamaktadır. ASP.net, geliştiricilerin kodlarını C #, VB.Net ve Jscript.Net dahil olmak üzere 25'ten fazla .net dilinde yazmasını sağlar. Bu, geliştiricilere uzmanlıklarına sahip oldukları dili kullanmaları için çok gerekli özgürlüğü verir. Bu avantajı nedeniyle, sonuç hiç acı çekmez.


Neden Marenova

Son 7 yılda kendi içimizdeki çevik tasarım ve geliştirme süreçlerimizi rafine ederek, Marenova'daki Gerilla Geliştirici ™ olarak adlandırdığımız projelerin çoğunda uyguladığımız genel bir mimariye ulaştık.
Projenizi parlatmayı çok isteriz. Bize bir not bırakın ya da bir çağrı yapın (0216) 472 65 64 Birlikte bir şeyler yapalım!

VERİMLİLİK ve GÜVENİLİRLİK

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sorunuzu Sorabilirsiniz

×