WEB TASARIMI

Çözüme ihtiyacınız var mı?

İnsanlara ne yaptığınızı söylemek için basit bir şeye mi ihtiyacınız var? Bir çevrimiçi mağazada ürün satmak ve ödeme almak ister misiniz? Ödemeli veya ödemesiz rezervasyon kabul etmek ister misiniz? Gösterilecek ürünleriniz var ancak çevrimiçi ödemelere gerek yok mu? Sadece ziyaretçilerinizi haberler ve makaleler ile güncellemek mi istiyorsunuz? Genel paketlerimize uymuyor gibi görünen gereksinimleriniz varsa, bir teklif için bizimle iletişime geçin.

Her ölçekteki işletmenin çevrimiçi etkinliklerden daha iyi bir getiri elde etmesine yardımcı olan bir web tasarım ajansıyız. Etkileyici ısmarlama web siteleri tasarlayıp inşa ediyoruz ve çok çeşitli çevrimiçi pazarlama stratejilerine yardımcı olabiliriz. Oluşturduğumuz web sitesi, arkadaş canlısı web tasarımcıları ekibimiz tarafından tasarlanıp üretilir ve web sitenizi istediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için tam içerik yönetimine sahip olursunuz.

Diğer benzer web tasarım ajanslarına göre daha düşük fiyatlar sunan, gereksiz maliyetleri gideren, yenilikçi bir çalışma yöntemine sahibiz. Lütfen sunduğumuz hizmetleri ve paketleri araştırın, mevcut müşterilerimizin söyledikleriyle ilgili incelemelerden bazılarını okuyun ve çalışmalarımızın kalitesini inceleyin. Bir web sitesi tasarım ajansı bulmak istiyorsanız, sizden haber almak isteriz.

web tasarım

Marenova Web Tasarım, İstanbul'un hareketli şehir merkezinde bulunan bir web tasarım şirketidir. Web sitelerini tasarlama, oluşturma, bakımını ve yenilemede yılların deneyimine sahibiz, bu yüzden yoğun bir mutlu müşteri portföyümüz var. İster akıllıca, isterse basit bir işletme web sitesini ya da ısmarlama özelliklere sahip olan duyarlı bir e-ticaret web sitesi arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

Web siteniz şüphesiz en önemli pazarlama varlığıdır. İşletmeniz potansiyel müşteriler oluşturmuyorsa ve dönüşüm sağlamazsa, web sitenizi güncellemenin tam zamanıdır. Marenova, işlevsel ve sezgisel web siteleri oluşturmak için en son teknolojileri kullanan bir web tasarım ajansıdır. Bu nedenle, işinizi benzeri görülmemiş bir başarı seviyesine çıkarmak için size tamamen duyarlı ve işlevsel bir web sitesi sunuyoruz.

YAYINLAMAK

Web sitesi hazır olduğunda canlı yayınlayacağız. Etki alanı adınıza zaten sahipseniz, projeniz için en iyi yapılandırma üzerinden çalışacağız. Ayrıca, Google’ın hedef kitlenize doğru yolculuğunu başlatan web sitesini yeniden dizine eklemesini sağlayacağız.

DESTEK

Site yayına girdiğinde işimiz bitmiyor. İhtiyacınız olduğu kadar az veya çok sizi desteklemek için buradayız ve CMS aracılığıyla yapmak istemediğiniz veya yapmak istemediğiniz güncellemelere ihtiyacınız varsa, bunları saatlik destek ücretimiz altında yapacağız. Ayrıca web sitenizin Google’da kararlaştırılan ifadeler için daha iyi olmasını sağlamaya çalıştığımız SEO hizmetleri de sunuyoruz. İşiniz büyüdükçe veya değiştikçe, bize ihtiyacınız olduğunda hazırız.


Neden Marenova

Son 7 yılda kendi içimizdeki çevik tasarım ve geliştirme süreçlerimizi rafine ederek, Marenova'daki Gerilla Geliştirici ™ olarak adlandırdığımız projelerin çoğunda uyguladığımız genel bir mimariye ulaştık.
Projenizi parlatmayı çok isteriz. Bize bir not bırakın ya da bir çağrı yapın (0216) 472 65 64 Birlikte bir şeyler yapalım!

VERİMLİLİK ve GÜVENİLİRLİK

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sorunuzu Sorabilirsiniz

×