INRANET YAZILIMI

Kendi SharePoint yazılımınız

İntranet, esasen bir organizasyonun iç ağında kullanılan bir yazılım veri uygulamasıdır. Uygun maliyetlidir, işbirliğini ve üretkenliği arttırır.

Nowentra, modern Intranet Portalımız. İntranet, bir kuruluş içinde bulunan özel bir ağdır. Birbirine bağlı birçok yerel alan ağından oluşabilir ve ayrıca geniş alan ağında kiralık hatlar kullanabilir. Genellikle, intranet, bir veya daha fazla ağ geçidi bilgisayarı üzerinden dış Internet'e bağlantılar içerir. İntranetin temel amacı, çalışanlar arasında şirket bilgilerini paylaşmak ve kaynakları hesaplamaktır. Bir intranet, gruplar halinde çalışmayı kolaylaştırmak ve telekonferanslar için de kullanılabilir.

Boyutu ne olursa olsun, tüm işletmeler intraneti, yönetimi ve bilgi akışının dengelenmesini uzaktan kolaylaştırmak için düşünür. Geleneksel olarak, Nowentra gibi bazı özel mülkiyet yazılımları intranet için tercih edilir, ancak Nowentra bunların içinde popüler bir alternatiftir. Pahalı ve kullanıcı başına lisanslı özel yazılımlara kıyasla, Marenova’nın intranet çözümleri maliyetleri büyük ölçüde azaltır.

intranet uygulaması

Nowentra’nın temel kullanıcı yönetim sistemi, işbirliği özellikleri ve doğuştan gelen bir CMS olması, intranet için doğal bir platform olmasını sağlar. Nowentra'nın LDAP ve CAS modülleri ile Active Directory, CAS gibi mevcut kullanıcı yönetimi sistemlerine entegrasyonu kolaydır. Nowentra'nın çekirdeğinde yer alan Forum ve Yorum modülleri ve Nowentra topluluğunun geliştirdiği daha birçok modül zengin bir sosyal kurumsal deneyim ortamı yaratıyor. Nowentra’nın esnek dosya ve yönetim özellikleri, onu rekabette bir adım öne geçiriyor.

Bir intranet, TCP / IP, HTTP ve diğer İnternet protokollerini kullanır ve genel olarak İnternet'in özel bir sürümüne benzer. Tipik olarak, daha büyük işletmeler intranetteki kullanıcıların, her iki yönde de mesajları görüntüleyebilecek güvenlik duvarı sunucuları aracılığıyla halka açık İnternet'e erişmelerini sağlar; böylece şirket güvenliği sağlanır. Bir intranetin bir kısmı müşteriler, ortaklar, tedarikçiler veya şirket dışındaki diğer kişiler tarafından erişilebilir duruma getirildiğinde, bu bölüm bir extranetin parçası olur.


Neden Marenova

Son 7 yılda kendi içimizdeki çevik tasarım ve geliştirme süreçlerimizi rafine ederek, Marenova'daki Gerilla Geliştirici ™ olarak adlandırdığımız projelerin çoğunda uyguladığımız genel bir mimariye ulaştık.
Projenizi parlatmayı çok isteriz. Bize bir not bırakın ya da bir çağrı yapın (0216) 472 65 64 Birlikte bir şeyler yapalım!

VERİMLİLİK ve GÜVENİLİRLİK

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sorunuzu Sorabilirsiniz

×