HOSTING ve EMAIL

Global altyapımız

Web hosting planlarımız, alan adlarımız ve işbirlikçi çözümlerimizle projelerinizi hayata geçirin. Bir web sitesi veya web uygulaması oluşturmak için bir projeniz var mı? İster acemi, ister tutkulu, ister webmaster, ister geliştirici ister web ajansı olun, en iyi Avrupa web sunucusu olarak, web projeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri ultra rekabetçi fiyatlarla sunarız. Marenova Web Hosting çözümleri size basitlik, güvenlik ve yüksek performans sunar.

Bölge dosyanızın önbelleğe alınmasıyla, sitenize dünya çapında rekor sürede ulaşılabilir ve erişilebilir. Özel Anti-DDoS çözümü ile Marenova, ev sahipliğinin saldırı durumunda bile sürekli erişilebilir kalmasını sağlar! Web çözümleri konusunda tanınmış bir uzman olan Marenova, barındırma için size sağlam ve yüksek düzeyde kullanılabilir bir altyapı sunar. Endişelenmeniz gereken tek şey dosyalarınızı yüklemek ve sitenizi canlı hale getirmektir! Müşterilerinin çevrimiçi uygulamalarının güvenliğini ve dayanıklılığını sağlamak Marenova için her zaman bir öncelik olmuştur.

hosting

Multisite, aynı barındırmada birden fazla siteyi barındırmanıza izin verir. Ziyaretçileriniz, aynı barınmayı paylaştığını bilmeden siteleri ziyaret eder. 2006'dan beri, yeni başlayanlar veya webmaster olan tüm müşterilerimizi destekliyoruz. Sürekli inovasyonumuz sayesinde, garantili performanslarla kişiye özel, yükseltilebilir tekliflerle harika bir konfigürasyon özgürlüğü sağlayan web çözümleri geliştiriyoruz. Küresel genişlememize dayanarak, 12 Tbps'den fazla bant genişliğine sahip güvenli, küresel fiber optik ağımız, köprü oluşturmadan İnternet otoyollarını açıyor.

Marenova'nın hem Amerika Birleşik Devletleri'nde hem de Avrupa'da veri merkezleri var. Sitenizi size ve müşterilerinize en uygun bölgeye yerleştirme seçeneği sunuyoruz. Verileriniz, ihtiyacınız olan performansı ve güvenilirliği sağlayan Yüksek Performanslı Dell Equalogic Sans'ta saklanır.

MARENOVA olarak Microsoft ASP.NET hosting konusunda uzmanız. ASP.NET, dinamik Web sayfaları üretmek için Web geliştirme için tasarlanmış bir sunucu tarafı Web uygulama çerçevesidir. İlk olarak Ocak 2002'de .NET Framework'ün 1.0 sürümü ile piyasaya sürüldü ve Microsoft'un Active Server Pages (ASP) teknolojisinin halefi. Microsoft .NET Framework etrafında inşa edilen ASP.NET, dinamik uygulamalar oluşturmak ve çalıştırmak için mümkün olan en iyi ortamı sağlar. ASP.NET MVC, Razor View Engine, Silverlight, ASP.NET AJAX, LINQ, WCF RIA Servisleri ve Web Dağıtımı gibi ASP.NET teknolojilerini destekliyoruz.

Microsoft SQL Server, blog yazıları veya kullanıcı bilgileri gibi web sitesi bilgilerini depolamak için kullanılan ilişkisel bir web barındırma veritabanıdır. MS SQL, Windows sunucularında en popüler veritabanı türüdür. MARENOVA, tüm barındırma planlarımızla en yeni Microsoft SQL veritabanını sunar. SmarterASP.NET, Microsoft SQL Server 2012, Microsoft SQL Server 2008 ve SQL 2008 R2'yi de tamamen desteklemektedir.


Neden Marenova

Son 7 yılda kendi içimizdeki çevik tasarım ve geliştirme süreçlerimizi rafine ederek, Marenova'daki Gerilla Geliştirici ™ olarak adlandırdığımız projelerin çoğunda uyguladığımız genel bir mimariye ulaştık.
Projenizi parlatmayı çok isteriz. Bize bir not bırakın ya da bir çağrı yapın (0216) 472 65 64 Birlikte bir şeyler yapalım!

VERİMLİLİK ve GÜVENİLİRLİK

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sorunuzu Sorabilirsiniz

×